Lactonelife Glukozamin Kondroitin 1600mg / 60Tablet

Ürün Kodu : 76
Marka : Lactone Life
129.90 TL


  • Ürün Açıklaması
  • Ödeme Seçenekleri
  • Müşteri Yorumları (0)

L'actonelife Glukozamin Kondroitin 1600 mg / 60 Tablet
20 Servis

Glukozamin ve Kondroitin, Vücuttaki iltihabın azalmasına yardımcı olur. Eklem sağlığını destekler.MSM eklem ağrısını, sertliğini ve şişmesini ve kas hasarının azalmasına yardımcı olur.

Boswellia etkili bir anti-enflamatuardır, etkili bir ağrı kesici olduğu gözlemlenmiştir. Kıkırdak kaybının önlenmesini destekler.

Kollajen cilddeki yapı ve kemikleri güçlendirmeye yardımcı olur.

Hyaluronik Asit, dokuları iyi yağlanmış ve nemli tutmak için suyu tutar, böylece kırışıklıkların, ince çizgilerin görünümünün azalmasını destekler ve cildin daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.
 

Günlük Alım Dozunda Etken Madde

Miktar
(mg/1 Tablet)

Miktar
(mg/3 tablet )

Glukozamin Sülfat

500 mg

1500 mg

Metilsülfonilmetan

300 mg

900 mg

Kondroitin Sülfat

200 mg

600 mg

Zerdeçal Ekstraktı

25 mg

75 mg

Boswellik asit
(Boswellia Serrata Ekstraktından)

25 mg

75 mg

Hidrolize Kolojen

20 mg

60 mg

Hyaluronik Asit

15 mg

45 mg


İçindekiler: Glukozamin Sülfat, Mikrokristalin selüloz (E 460 (i)), Metilsülfonilmetan, Kondroitin Sülfat, Polivinilpirolidon (E 1201), Zerdecal Özü, Boswellic asit (Boswellia serrata ekstraktından), Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Çapraz bağlı karbonat sodyum (E) 468), Hidrolize Kollajen, Hyaluronik Asit, Silikon dioksit (E 551).

Kullanım Talimatı: 18 yaş ve üzeri yetişkinler de sabah  - öğlen - akşam olmak üzere günde 3 defa 1 tablet tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Bu ürünü kullanacak olan 18 yaş ve üzeri yetişkinler 3 aydan fazla süre ile kullanmamalıdırlar. 3 aydan fazla süreyle kullanmaları durumunda doktora danışılmalıdır.

İlaç Değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.

Serin ve kuru yerde, ambalaj içerisinde 25˚C ‘nin altında oda sıcaklığında saklayınız.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır